12. 3. 2020

Vedení

„Mauglí“Natálie Poláčková, vedoucí oddílu

Zdravíčko, já jsem Mauglí a jsem vedoucí tohoto oddílu. Studuji na přírodovědecké fakultě v Olomouci a mimo to jsem trenérka aerobiku, ráda sportuji, cestuji, hraji na kytaru a další nástroje.

Kontakt: 604 315 518 (natalka.polackova@seznam.cz)

„Lety“ Tereza Suroviaková, zástupce vedoucího oddílu

Ahoj, já jsem Lety (Letadlo). Mé koníčky jsou hraní na ukulele, vyřezávání ze dřeva a skauting. Ráda se věnuji dětem, proto mě samozřejmě skauting tak baví. Dovedla mě k němu má kamarádka Mauglí a nesmírně ji za to děkuji! Popravdě bych si už bez toho nedokázala představit budoucnost.

Kontakt: 777 602 252 (terez.sur@seznam.cz)

„Eliška“ Eliška Didyková, vedoucí

Jmenuji se Eliška. Do skautu chodím už od první třídy tedy už devátým rokem. Mimo skaut se věnuji svému pejskovi a hodně času trávím s rodinou.

Kontakt: 605 418 584 (eliska.didykova@seznam.cz)

„Mája“ Marie Brychtová, vedoucí

Čauky, jsem Mája a vedu skupinu světlušek. Mimo skaut mám ráda čtení, sporty, či travní času s kamarády a rodinou.

Kontakt: 601 591 647 (mariebrychtova16@gmail.com)

„Vilík“ – Viola Klimková, rádkyně starších

Ahoj, já jsem Vilík a jsem rádkyně starších světlušek. Ve skautu už jsem hodně dlouho, takže si snad ani nepamatuji, kdy jsem začala. Mezi mé koníčky patří mimo jiné i lyžování a dramaťák.

Kontakt: 770 112 912 (violklimkova@gmail.com)

„Plaváček“ – Rozálie Berková, rádkyně mladších

Ahojky, já jsem Plaváček a jsem rádkyně světlušek. Do skautu chodím už od 4. třídy. Kromě skautu mezi moje záliby patří sportování, trávení času s přáteli nebo v přírodě.

Kontakt: 608 380 968 (rozarka.berkova@gmail.com)

„Sluníčko“ – Adéla Illeová, rádkyně mladších

Ahoj, jsem Sluníčko, rádkyně světlušek. Práce s dětmi mě velmi baví. Do skautu chodím již od svých sedmi let a je to můj oblíbený koníček. Mezi mé další záliby patří volejbal, čtení a poslouchání hudby.

Kontakt: 739 170 404 (adela.illeova@gmail.com)

„Lucka“ – Lucie Talandová, rádkyně mladších

Ahoj, já jsem Lucka a jsem rádkyně světlušek. Do skautu chodím od 12 let. Mé další koníčky jsou turistika a čtení.

Kontakt: 603 446 691 (lucie.talandova@gmail.com)